Blue Flower

GRUP BAHAR

     Bahar İlahi ve Ezgi Grubu 2007 yılının haziran ayında, Samsun’da programlarında sufi müzik dinlemek isteyen gönül insanlarının istekleri doğrultusunda oluşmuştur. Kısa bir zaman geçmesine rağmen sayısıprogramlarını yaptığımız gönül dostlarımıza ve bizi destekleyen müesseselere teşekkürü borç biliyor, çalışmalarımıza ara vermeden, temel gaye Allah’ın rızasını gözeterek devam ediyoruz.    

     Programlarımızı Kur'an-ı Kerim Tilaveti, Salâvat-ı şerifler,  güncel ilahiler ve ezgiler, klasik eserler, türküler, yarışmalar ve renkli etkinliklerle icra etmekteyiz. Bu vesilelerle her mevsim gönlünüzde bahar esintileri oluşturmaya çalışmaktayız.  

     Grup Bahar, başta Samsun ve ilçeleri olmak üzere Amasya, Çorum ve ilçeleri, Tokat ve ilçeleri, Aksaray ve ilçeleri, Yozgat,  Ankara ve ilçeleri, KayseriNevşehir, Denizli, Çanakkale, İstanbul, Sakarya, Sinop ve ilçeleri, Bartın, Karabük Safranbolu

Zonguldak, Ordu ve ilçeleri, Giresun, Trabzon, Rize ve ilçelerinde programlar yapmıştır.      

     Grup Bahar olarak düğün, nişan, sünnet ve tüm özel günlerinizde programlarınızı ses sistemimizle salonlarda ve açık alanlarda müzik eşliğinde icra etmekteyiz.   

     Bizi her zaman gözetip kollayan Rabbimize hamd-ü senalar ediyor, bizi destekleyen tüm gönül dostlarımıza ve müesselere tekrar tekrar teşekkürü bir borç biliyoruz...

Selam ve Dua ile GRUP BAHAR